Legendia

Legendia je jeden z největších zábavních parků v Polsku. Slezský zábavní park je atrakcí číslo jedna ve Slezsku. Park Legendia nabízí již 60 let skvělou zábavu hostům v každém věku.   

Ptačí hlídka

Přidejte se k Ptačí hlídce a naučte se všechna tajemství začarovaného lesa a jeho obyvatel. Barevní ptáci žijící v ptačím kolotoči znají místo jako nikdo jiný. Jejich domy nabízejí nádherný výhled, který můžete obdivovat při poslechu krásného zpěvu ptáků. Atrakce je vhodná pro děti s výškou nad 100 cm.

Lesní expedice

Nechte se unést dobrodružstvím. Nastupte do mimořádného vlaku, který vás vezme na úžasnou cestu kouzelným lesem. Setkáte se zde s elfy, rostlinami, které ožívají, obřími motýly a mnoha dalšími tvory, kteří nejsou z tohoto světa. Atrakce je pro děti s výškou nad 85 cm.

Balónky

Duhové balónky vezmou každého odvážlivce na kouzelnou cestu. Atrakce je jako stvořená pro děti. Vyzkoušejte osm krásných balónků, které udělají spoustu radosti nejmenším fanouškům zábavního parku. Jemný rotační pohyb vám umožní chvíli relaxovat a můžete snít o skutečném letu.

Kino XD

Kino XD vás přenese do jiné dimenze světa filmů a poskytne spoustu nezapomenutelných zážitků, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Kino XD je atrakce jako stvořená pro všechny milovníky kina.

Apollo

Vydejte se na svou vlastní galaktickou misi Apollo a uvidíte, jak rychle se můžete otáčet kolem osy planety. Vydejte se na vesmírnou cestu a budete se cítit jako pilot raketoplánu, řítící se k neznámé galaxii. Cesta se odehrává v kabinách pro dvě osoby letící po sinusové dráze a nejednomu odvážlivci se z ní zatočí hlava.

Chesterova nafukovací pevnost

Skákací hrady se skluzavkami jsou tady pro neúnavné nejmenší návštěvníky, kteří milují skákání, poskakování a také kotrmelce. Existuje mnoho atrakcí, na kterých se děti nebudou nikdy nudit. Patří mezi ně hlavně nafukovací hrady. Chesterovy vzdušné zámky byly vytvořeny speciálně pro ty, kteří chtějí strávit celý den skákáním do nebe.

Bazilišek

Poznejte první interaktivní temnou jízdu v Polsku. Účastníci projedou v 6místných kočárech magickým světem Bazilišek, který se skládá ze 7 scén, speciálně navržených a vyrobených pro Slezský zábavní park Legendia, obsahujících originální zápletku a postavy.

Dobrodružství začne v místnosti Cechu lovců monster, kde návštěvníci uvidí multimediální show, poté usednou do kočárů a projedou starou vesnicí, temnými jeskyněmi, lesy a ruinami. Hosté budou vybaveni zbraněmi, které vystřelují laserové paprsky a jejich úkolem bude porážet monstra a všechny překážky.

Borutovy triky

Kabinet křivých zrcadel vám otevírá své brány. Ujišťujeme vás, že tato kouzelná zrcadla vás mnohokrát překvapí. Navštivte Borutovy triky a uvidíte, jak se vaše nohy nebo krk prodlouží. Různé kombinace odrazů se postarají o spoustu zábavy a úsměvů celé rodiny.

Kouzelní koně

Klasický vídeňský kolotoč je skvělou variantou pro milovníky poklidných jízd. Během své cesty můžete potkat malé amorky, střílející milostné šípy.

Cirkusové šálky na čaj

Budete se cítit jako Alenka v říši divů. Přijďte na čaj se šíleným kloboučníkem. Je pět hodin! V uličce Údolí snů najdete jedny z největších čajových šálků, plné barev, které rozvíří váš svět.

Cirkusový vlak

Sníte o tom, že poznáte cirkusové zákulisí? Cirkusový vlak vás vezme na cestu meandry cirkusového světa. Vlak přijíždí a čeká na vás. Dostanete se na akrobatickou scénu a dozvíte se tajemství cirkusového kouzelníka. Cestování ve vagónech s cirkusovou atmosférou vám umožní odpočinout si od závratí z kolotoče.

Polská vlajka

Cyklodrom

Máte rádi výzvy? Cyklodrom vás uvrhne do víru šlapání. Překonejte rekord v otočce na kole. Kola vám umožní otočit se o 360 stupňů. Vyzvěte svého přítele, bratra, rodiče nebo vyzkoušejte své vlastní schopnosti.

Diamantová řeka

Hledáte osvěžení v horkém dni? Diamantová řeka poskytuje osvěžující zážitek a zavede vás do hornaté země plné diamantů. Loď pro 12 osob sjede po dráze napodobující kouzelnou horskou řeku. Projedete mezi dvěma věžemi, které jsou vysoké 8 a 12 metrů. Během 10minutové jízdy projedete kouzelným světem plným trpaslíků, kteří každý den pracují na těžbě diamantů v horských dolech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno