Aquapark Reda

Oblíbený aquapark najdeme kousek od Gdaňsku, který leží u Baltského moře. Reda vás překvapí žraločím bazénem, příjemným wellnessem a také nákupním centrem.

Zámecký bazén

Užijte si prostorný bazén s mořskou příšerou a obřím vědrem, vylévajícím 400 litrů vody. Dobrodružství začíná na zámku, kde se ukrývá Kraken. Pohádkové provedení bazénu vytváří opravdu kouzelnou atmosféru. Relaxaci poskytují masážní lavice, které uvolní vaši šíji a záda. Intenzivnější zážitky nabízí vodní trysky a nevšední vodopád v podobě kbelíku s přetékající vodou. Další překvapení je na druhé straně zříceniny hradu. Je tam hluboká kotlina.

Žraločí skluzavka

Ze žraločí tlamy se dostanete přímo přes akvárium se skutečnými žraloky. Užijte si tu nejlepší skluzavku na světě. Nikde jinde taková skluzavka není. Skokem do otevřené tlamy žraloka zažijete 60metrový nesmírně vzrušující sjezd. Osvětlený tunel vede akváriem, kde plavou skuteční žraloci. Ti do Redy přicestovali ze vzdálené Srí Lanky. Koupání s nejnebezpečnějších predátory na světě, kteří plavou za průhlednou stěnou, je velmi působivé. Napínavá vodní cesta končí v zámecké pokladnici a v začarovaném zlatém jezírku.

Pirátská zátoka

Jde o bazén pro děti s nádhernou lodí, vybavenou sedmi skluzavkami. Pirátská zátoka je hluboká 30 centimetrů a je rájem pro děti. Vaše batole si může bezpečně hrát ve společnosti ostatních dětí, při prozkoumávání pirátské lodi. Čekají tam na ně vodní děla a sedm malých skluzavek. Nejlepším místem k odpočinku je velrybí hřbet. Další zábavnou částí je záchranný člun, visící na zádi lodi, ze kterého se čas od času vyvalí kaskáda vody.

Sklouzněte se

Pro rodinné zážitky je tady nejlepší skluzavka. Je 3 metry široká a 48 metrů dlouhá. Společné sjezdy do řeky si přímo užijete. Zvlněná struktura dělá každý sjezd jiný. Na skluzavce se můžete projet na jednotlivých i dvojitých pontonech. Z jejího vrcholu je nádherný výhled na panorama téměř celého Aquaparku.

Tobogány

Tobogány si můžete užít v různých úrovních. Rodinné, lehké a extrémní. Tři typy skluzavek poskytují různé dávky adrenalinu. Tobogány si mohou užít úplně všichni. Jak rodiny s dětmi, tak milovníci vzrušení.

Multi Adventure je široká skluzavka, ideální pro dvojité pontony a společné sjezdy. Pestrobarevný tunel s různými světelnými dekoracemi zaručí tu nejlepší zábavu pro všechny. Připravte se na vesmírnou cestu končící ve vodní propasti. Tento rychlý sjezd s mnoha zatáčkami poskytuje skutečné vzrušení.

Pro fanoušky extrémních pocitů je tu vertikální skluzavka Ultra Speed. Jen lidé s pevnými nervy se rozhodnou skočit do vodní propasti, aby prožili dobrodružství, na které nezapomenou do konce života.

Aquapark Reda

Říční expedice

315 metrů dlouhá vodní cesta je výlet plný dobrodružství. Řeka v barvě azurového moře láká na vodní projížďku a k prohlídce aquaparku. Vine se středem bazénové haly a je tou nejlepší možností, jak objevit další tajemství aquaparku. Mírným proudem, obklopeni palmami, sjedete hluboko do sopky a poznáte všechny nevšední atrakce.

Sopka

Sopka je mimořádná jacuzzi pro 24 osob, tryskající lávově zbarvenou vodu. Atrakce se nachází na samém vrcholu areálu koupaliště. Uprostřed sopky byla zbudována tryska, ze které periodicky vystřikuje gejzír vody. Speciální světelné efekty vytvářejí iluzi sopečné erupce. Voda má tedy barvu vroucí lávy. Sopku si můžete prohlédnout i zevnitř, když se vydáte na vodní cestu do jejího temného nitra.

Jantarová sauna

Jantarová sauna je suchá sauna z kanadské jedle, kde se teplota pohybuje mezi 90 °C a 95 °C. Velký prostor sauny umožňuje saunovým mistrům provádět aromaterapeutická sezení během dne a profesionální show během saunových nocí a dalších akcí. Jantarový panel pod stropem a osvětlené lavice vytvářejí hřejivou a intimní atmosféru, nezbytnou pro dokonalou relaxaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno